Romanian English French German Greek Italian Macedonian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish
FacebookTwitterTechnoratiLinkedin
TEXT_SIZE
În atenția cadrelor didactice din învățământul preuniversitar al județului Timiș

Având în vedere faptul că s-a constituit o grupă din cadre didactice care s-au înscris pe site-ul CCD Timiș la programul de formare continuă acreditat ”Dezvoltarea competențelor de evaluare a cadrelor didactice pentru examenul de definitivare în învățământ și concursul național pentru ocuparea posturilor / catedrelor declarate vacante / rezervate în unitățile de învățământ preuniversitar” vă facem cunoscute următoarele informații:

Programul de formare este acreditat de CCD Timiș, prin OM nr. 4990/2015.
Numărul total de ore: 133
Numărul de credite profesionale transferabile: 30
Calendarul propus pentru acest program de formare este 6 octombrie – 19 noiembrie 2017. Sesiunile de formare se vor desfășura doar în zilele de vineri (intervalul orar 14 - 20), sâmbătă (intervalul orar 9 - 17) și duminică (intervalul orar 9 - 15) (7 week-end-uri). Evaluarea finală a cursanților se va organiza în 15 decembrie 2017.
Locul de desfășurare a programului de formare: Școala Gimnazială Nr. 18 Timișoara (Str. Amforei nr. 6), jud. Timiș, parter, sala 2
Prezența la curs este obligatorie.
Costul cursului: 460 lei, din care cursantul va achita suma de 200 lei
Plata se va face (până în data de 30 septembrie 2017)  în contul CCD Timiș  RO94TREZ62120E330500XXXX, cu următoarele precizări :
  • nume și prenume
  • școala de proveniență
  • denumire program formare

La prima oră de curs se vor prezenta următoarele documente:
  • cererea de înscriere – listată – avizată de conducerea unității școlare
  • copie xerox a cărții de identitate
  • copie xerox a certificatului de căsătorie (în cazul în care numele de pe actul de identitate nu coincide cu numele de pe diploma de licență)
  • copie xerox a diplomei de licență

Lista cursanților:
  1. ARJOCA RALUCA - ALEXANDRA
  2. BALINT ALBERT
  3. BÂRSAN ALINA-ANDREA
  4. BERCIAN ANGELICA DANIELA
  5. BERCIAN ANGELICA DANIELA
  6. CAPATINA CODRUTA
  7. CARP MIRELA
  8. COVACI NICOLETA-LENUTA
  9. DEJICA RAMONA-MONICA
  10. DOGARU NEVENA OLIVERA
  11. FAUR RAMONA ELENA
  12. FRUMUSESCU RUSALINA GINA
  13. GHERGHINA NICOLETA
  14. IANCULESCU FLORINA
  15. LAITIN VICTORIA
  16. MIOC ADINA DANIELA
  17. MOCANU LIVIA
  18. NICOLAE GEORGETA
  19. OLARIU CARMEN
  20. ORBULESCU FIT PATRICIA VICTORIA
  21. PARASCHIV ALEXANDRA CAMELIA
  22. PĂȘTEAN ERIKA
  23. PETERFI NICOLETA
  24. POPÎRLAN DOINA
  25. POPOVICI SNEJANA IONELA
  26. ȘTEFAN OANA IONELA
  27. TARȚA MIHAELA-FLORENTINA


Responsabil program,

Duiuleasa Simona Elena
Miercuri, 22 11 2017